Kariéra

Solidsun Hledá zaměstnance

Koho hledáme: obchodní zástupce pro Jihomoravský kraj, Středočeský kraj a Prahu
O nás:
Naše společnost se zabývá výstavbou fotovoltaických elektráren od roku 2010. V současné době zde pracuje cca 35 lidí.
Naše hlavní odvětví jsou:

  • instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy
  • instalace pro firmy
  • výstavba fotovoltaických parků

Neustále sledujeme trend obnovitelných zdrojů a také vývoj technologií, které zavádíme do našeho programu. Pro naše zákazníky navrhujeme moderní, efektivní a ekonomická řešení výroby solární energie.
Do současné doby jsme zrealizovali 70 MW v solárních parcích a 1 MW na střechách cca 400 rodinných domů.
Pro naši novou pobočku, kterou otevíráme u Brna, hledáme kolegy do obchodního týmu.

Co vás čeká:

  • Důkladné proškolení.
  • Zajímavá práce, kde si organizujete vlastní pracovní den.
  • Oslovení zákazníka na základě přidělených kontaktů.
  • Komunikace se zákazníkem.
  • Vypracování návrhu řešení smlouvy.
  • Práce s CRM.
  • Odměny bez finančního stropu.

Co požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání.
  • Praxe na pozici obchodního zástupce min. 1 rok.
  • Příjemné vystupování.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Technické myšlení.
  • Flexibilitu a chuť cestovat.
  • Znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič.

Výhody:

  • Zkušenosti s prodejem FVE.
  • Vzdělání v oboru elektro.
  • Smysl pro humor.

Co nabízíme:

  • Auto i k soukromým účelům.
  • SIM karta s neomezeným tarifem, počítač.
  • Finanční podporu do začátku.
  • Zázemí kanceláře.
  • Firemní akce.

Typ pracovního poměru: Práce na živnostenský list / IČO

Životopis posílejte na: kariera@solidsun.cz

Více informací naleznete zde : více o pozici

Koho hledáme: Elektromontér pro jižní Moravu

Jste elektromontér tělem i duší? Jste pro takovou práci zapálený až z vás jiskry létají. Tak jste pro nás ten pravý. Hledáme elektromontéra pro jižní Moravu.

Co požadujeme?

  • školení elektro podle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.- min. § 6
  • zkušenosti se silnoproudem
  • příjemné vystupování
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat a cestovat
  • flexibilitu
  • ŘP sk. B

Co vám nabídneme?

  • skvělý kolektiv
  • stravenky
  • prémie
  • možnost kariérního růstu
  • po roce nabízíme smlouvu na dobu neurčitou

Dále neváhejte a pošle nám svůj životopis. Budeme se na vás těšit u pohovoru.

Koho hledáme: Montér solárních panelů pro jižní Moravu

Nebojíte se výšek, jste fyzicky zdatný a na střeše se pohybujete s grácií jako kočka? Možná právě čtete o povolání, které je ušité jako na míru pro vás.

  • minimálně výuční list
  • fyzickou zdatnost- jedná se o práci ve výškách a na čerstvém vzduchu
  • chuť pracovat
  • flexibilitu a chuť cestovat
  • organizační schopnosti
  • ŘP sk. B
  • výhodou je předchozí praxe v montování solárních panelů

Co bude náplní práce?
Instalace fotovoltaických panelů a hodně cestování po jižní Moravě.

  • zaškolení
  • přátelský pracovní kolektiv
  • stravenky
  • prémie
  • telefon
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

Zanechte nám informace
a my se vám nejpozději do 3 dnů ozveme s vytvořenou sestavou, která pro vás bude tou nejvýhodnější.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Typ střechy

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.